| Cristiipaul a întrebat:

Ce pot face pentru a intarzia ejacularea, nu am problema asta decat la primul numar sa zic asa?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa acumulezi experienta fiindca doar asa vei reusi sa-ti ameliorezi prima prestatie. Pentru a reusi acest lucru este indicat sa ai o unica partenera de sex, activitatea sexuala sa fie continua si cel mai important, sa intretii cat mai multe contacte sexuale. Repetitia "asidua" reprezinta mama invatarii precum si metoda de acumulare a experientei. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Începi direct cu al doilea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Cel mai bun raspuns! Asculta de Mihai.