| VladGangstaBoy a întrebat:

Ce sa fac pentru a intarzia ejacularea in timpul actului sexual?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Iti spun eu cum faci... te misti in ea si cand simti ca te apropii de punctul acela critic te opresti cateva secunde. Dupa reincepi sa te misti apoi daca simti ca se apropie momentul ala dupa care nu mai poti sa te opresti faci din nou o pauza... si tot asa. In timp vei vedea ca te vei opri mai rar si va dura mai mult. Secretul e sa nu depasesti momentul acela de la care ejacularea este iminenta.

| CodeLights a răspuns (pentru ywar):

laughing Hai că-mi place de tine!
De ce nu te apuci de scris comedie? laughing
Deci răspunsurile tale la care ai primit fundă sunt super comice laughing
E prima oară cănd văd un om care se pricepe la absolut tot laughing
Dar asta cu te miști in ea, e chiar super bună laughing
Mă omule, tu dai niște sfaturi la modul ca și cum ți-aș spune eu că atunci cănd iți este sete de mori, stai cu un pahar de apă in fața ta și cănd iți vine să bei te oprești și dai măna la o parte!winking
Asta ca să-ți demonstrez căt ești de catastrofă umană!winking
Căt te poți abține să nu bei apă? Un minut? O oră? Ca pe urmă tot o să-ți vină să iei gaura aia de la pahar și să o bei toată cu gurawinking

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Micsorezi frecventa.

| kar1GaNNN a răspuns:

Incepi mai tarziua, si ejacularea va veni mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe actul sexual mai tarziu. Astfel ejacularea va surveni mai tarziu. E logic.

| Hakuouki a răspuns:

Faci sex pe la 90 de ani, cred ca o intarziere de 50 de ani e de ajuns. Faci pauze de cateva secunde cand e cazul.

| justsummer a răspuns:

Daca schimbati pozitia in timpul actului sexual ejacularea va veni ceva ma tarziu, uneori cateva secunde de pauza pot face minuni.