| Dasey a întrebat:

Ce pot folosi impotriva cosurilor?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Zineryt.avene.Skinoren

11 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Pai ar fi mai multe posibilitati.Mai intai curata fata cu un tampon de vata imbibat in ceai de musetel si zeama de lamaie. Apoi foloseste unguentul Mibazon (este de uz veterinar, dar este ieftin si la mine a dat rezultate foarte bune, contine tetraciclina si eritromicina care vindeca bine). Vezi sa dai doar seara cu el pentru ca este un pic uleios si da-te numai putin. Foloseste-l in fiecare seara timp de 2 saptamani. Dar in ordinea asta, curata intai fata. Si nu atinge fata cu mainile si nici nu stoarce cosurilewinking

| madalicious a răspuns:

Zynerit, clean si clear.

| Andreia1 a răspuns:

Zineryt da cel mai tare! love struck
si eu il folosesc.

| Cryssbest a răspuns:

Primul lucru pe care trebuie sa-l faci e sa consulti un medic dermatolog. Apoi... sa te asiguri ca urmezi cei trei pasi... demachiere/curate, tonifiere, hidratare. Iti recomand din inima produsele Life-Care (stiu despre ce vb, pentru ca am avut si eu cosuri care nu ma avantajau deloc!). Sunt special concepute pentru toate tipurile de ten si nu au in compozitia lor chimicale care sa iti irite fata, spre deosebire de ce ni se baga noua pe gat la televizor!
Daca tenul tau e cum banuiesc, inseamna ca e gras/mixt. Si orice tip de ten devine la un moment dat sensibil, expus nocivitatii din jur (stress, poluare etc).
Exista game pentru fiecare tip de ten, de la uscat pana la mixt. In cazul tau, o combinatie "mixt-sensibil" ar merge.
www.life-care.ro
Pentru mai multe detalii, poti sa ma contactezi la cryss088@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zineryt.Are efect chiar daca ai multe sau mai putine, pentru orice tip de ten.Este suficient sa-l folosesti o data pe zi(seara inainte de culcare si te speli pe fata a doua zi)iar rezultatele apar inca din prima saptamana.Il gasesti la farmacii si costa aproximativ 30 leiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reviklen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acidul salicilic e foarte bun si nu costa nici mult

| Dasey explică:

Nu este pentru mine este pentru o prietenahappy

| mikaa100 a răspuns:

1. poti merge la dermatolog.(cel mai recomandat)
2. zineryt
3. avene. este o crema frantuzeasca...eu una am folosit o a avut efect foarte bun.

| esentza a răspuns:

Skinoren...este un tratament foarte bun.eu nu ma probleme, insa cunoscuti de ai mei l-au folosit si chiar a avut rezultate.big grin
bafta :*:*:*

| Cifu_Ioana_Dana_1998 a răspuns:

Curata fata cu ceai de musetel apoi date cu crema de galbenele sa gaseste in farmaci!