| pamparam20 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa ma iubeasca un baiat si mai tare de cat ma iubeste ...de ceva timp am aflat ca un prieten de al meu ma iubeste si chiar si el mi-a spus asta. apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el da l-am refuzat ca atunci nu vroiam dar el a continuat sa tina la mine. ce sa fac ca sa-l fac sa ma iubeasca si mai tare sa se indragosteasca mai rau? ca acu vreau sa fiu cu el da mi-e frica ca el s-a cam racit intre timp :-p funda. vreau niste tehnici care deja le-ati aplicat si au mers happy kiss kiss

1 răspuns:
| love08 a răspuns:

Poi eu as zice sa te dai pe langa el si sa bati apropouri de genu:ai prietena? ce parere ai despre mine etc:Xlove struck