| pamparam20 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa ma iubeasca un baiat si mai tare de cat ma iubeste ...de ceva timp am aflat ca un prieten de al meu ma iubeste si chiar si el mi-a spus asta. apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el da l-am refuzat ca atunci nu vroiam dar el a continuat sa tina la mine. ce sa fac ca sa-l fac sa ma iubeasca si mai tare sa se indragosteasca mai rau? ca acu vreau sa fiu cu el da mi-e frica ca el s-a cam racit intre timp :-p funda. vreau niste tehnici care deja le-ati aplicat si au mers

1 răspuns:
| larysa69 a răspuns:

Cel mai bun plan este sa incerci vrei 2 -3 zile sa nu-i mai dai asA atentie sa incerci sa-i ocolesti privirea si sa te faci ca si cum nu-ti pasa sa vezii ce reactie are. in al doilea rand ar trebui sa-ti pui cele mai bune hainute si sa fii cat mai frumos aranjat ca tu stii ca tot timpu fetele care nu te baga in seama tot timpu te atrag sau vorbeste cu o prietena de a ta langa baiatul respectiv ca si cum la alt baiat i-ar placea de tine si atunci o sa te iubeasca mai mult pentru ca o sa considere ca te pierde