| pamparam20 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa ma iubeasca un baiat si mai tare de cat ma iubeste ...de ceva timp am aflat ca un prieten de al meu ma iubeste si chiar si el mi-a spus asta. apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el da l-am refuzat ca atunci nu vroiam dar el a continuat sa tina la mine. ce sa fac ca sa-l fac sa ma iubeasca si mai tare sa se indragosteasca mai rau?

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Fără supărare, dar gândirea ta e puţin cam copilăroasă. Nu ai cum să forţezi anumite persoane să te iubească, la fel cum nu le poţi induce sentimente. Totul depinde de atitudinea ta şi de modul în care îi tratezi.

| CraiCord a răspuns:

Spune-i ca il placi mult si ti-a fost frica sa-i zici pana acum... spune-i ca il placi de foarte mult timp dar cand ti-a zis daca vrei sa fi cu el te-ai panicat si ai refuzat chiar daca vroiai.