| Blossomis a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu-mi mai fie dor de un baiat?happylaughing. Stiu ca suna putin ciudat dar un baiat de care imi place e plecat pentru 5-6 zile in concediu si imi este dor de el. A zis ca ma va suna el cand se intoarce, adica vineri, dar simt ca nu mai pot sa astept pana atunci. Pot face ceva sa nu ma mai gandesc la el?

Răspuns Câştigător
| Fantoma_1807 a răspuns:

Incearca sa/ti ocupi timpul cu altceva, intilniri cu prietenele tale cu pisicutele tale, altceva si trece repede timpul, 6 zile nu este un capat de tara.Nu incerca sa/l tu pe el, nu incerca sa/i dai prea mare satisfactie ca vei ajunge jucaria lui.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pai dedicate celui mai bun prieten al taulove struck vibratorullove struck

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Suna-l si zii ca ti-e dor de el poate il si convingi sa vina naibi mai repede.

| loveyourkiss a răspuns:

Incearca sa iti ocupi mintea cu altceva nu stiu... ce iti place tie sa faci sa citesti sa asculti muzica sa faci sport orice lucru care te tine concentrata pentru a nu te gandii la el...stiu si eu senzatia este foarte greu dar 6 zile nu e o perioada asa de lunga

| Mada_6077 a răspuns:

Pai daca ai nr lui de tel suna-l... poate o sa te simti mai bine... daca nu thinking ai de asteptatwinking

| Redspikent a răspuns:

Iesi cu altu´, nu e singurul baiat, nu e ceva sigur...dc sa stai dupa el? thinking