| kostell a întrebat:

Ce pot sa ii ofer iubitei?
(cadou)

Răspuns Câştigător
| SüßesHäschen a răspuns:

Flori,ciocolată,haine,lanturi,brățări,plușuri,parfum,o carte..sigur ti.a pus ea întâmplător vreodata ca isi doreste ceva.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de buget, de cat ai vrea sa investesti in asta si de varsta ei. idei sunt multe.

| JustMeForever3 a răspuns:

Din moment ce ai pus întrebarea aici cred ca te referi la care tip de sex ar fi mai potrivit pentru un cadou, nu?

| MerkedesPlacintzikaDouajdamilioane a răspuns:

Daca are bratara pandora, poti sa-i iei niste niste elemente, sau sa-i iei un trandafir criogenizat (astea in cazul in care tii foarte mult la ea) sunt vreo 3 milioane, fiecare in parte ( ori trandafirul ori 1 element de bratara). Sau un buchet mare de trandafiri, sunt multe optiuni. Primele 2 sunt misto si arata chiar bine, si rezista

| Ananda11032004 a răspuns:

Ai putea sa ii dai flori sau un ursulet de plus foarte frumos. S-au chiar amandoua.

| shadow1993 a răspuns:

Sex oral