| Lorenada a întrebat:

Ce pozitii sexuale preferati cela mai mult?

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

69 si legata de patlove struck

| Komododragosh a răspuns:

Preferabil cele inca neexperimentate, dar cele normale sunt preferabile, cum ar fi vechea pozitie "misionarul". Simpla si directa. Sau daca deja devine plictisitor, as putea sa ma inspir de pe net sau din kama sutra, sunt destule pozitii si acolo. Ce as fi curios sa incerc este pozitia cand lipesc partenera pe perete si o si ridic. Sunt curios daca as avea forta pentru pozitia aia happy.

| Arthur a răspuns:

Cele neexperimentate încă.

| TheWorstNightmare a răspuns:

Tu numai intrebari tampite stii sa pui?

Răspuns utilizator avertizat
| Tzuna a răspuns:

68 ii ca si 69 numai ca baiatul ramane dator si 70(adica sa faca cartofi prajiti)

| Irinel123 a răspuns:

Cu p*** sculata :*

| Crucified a răspuns (pentru Irinel123):

Ba esti nebunrolling on the floor))

| LexuKrys a răspuns:

Mie imi place stil "G O M B O T Z! " nici cu ranga no mai scotz' rolling on the floor

| Lorenada explică (pentru LexuKrys):

Dar ce pozitie e asta?