| anonim_4396 a întrebat:

Ce pozitii sexuale preferati?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Raule, de ce esti indiscret si daca-ti spun poate vrei sa si argumentez de ce prefer respectiva pozitie...cred ca mi-ar trebui pentru fiecare pozitie cam o jumatate de ora, demonstrativ cu explicatii, eu numai asa prefer iar la cate pozitii sunt, oare cand as termina cu preferintele, explicatiile sau demonstratiile? Ai sa spui ca nu sunt modesta deloc, recunosc nici nu sunt, pentru ca ma cunosc foarte bine si stiu ce pot.
?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Femeia peste. Daca nu-mi place sa conduca in alta parte, macar in pat s-o faca. laughing Vreau sa-i urmaresc creativitatea, implicarea. Bineinteles, e una din ele.

| Encore a răspuns:

Hmmm mi-ar place sa incerc 69 sincer dar nu cu oricine laughing

| Nastia a răspuns:

Sunt multe care imi plac,...

| M.J. a răspuns:

Misionarul... s-a mai pus intrebarea asta de n ori

prfml
| prfml a răspuns:

Oricare pozitie pe care nu am incercat-o pana acum este o povocare pentru mine, imi plac provocarile, asa ca nu ma intereseaza pozitia ci rezultatul.

| selef a răspuns:

Majoritatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Orice poziție este plăcută dacă știi să te bucuri de ea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa vrajeala ca nu tine, trebuie sa fie una preferata! Si pa! pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai fiti indiscreti eu ador pozitia 69!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cn stie cum e pozitia 24?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu deasupra