| adi_8014 a întrebat:

Ce pozitii sunt mai potrivite pentru o incepatoare?

Răspuns Câştigător
| GabrielaSandica a răspuns:

Nu exista pozitii pentru incepatoare, trebuie sa stai cum te simti tu mai bine. Daca iti place deasupra, ok.
Cel mai bine este sa simti faptul ca faci dragoste/sex cu cineva si sa vezi cum iti place sa stai si asa sa te bucuri de placere, nu ca esti incepatoare si trebuie sa stai in pozitia X sau Y

6 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
Incearca stil caprarolling on the floor)laughing

| luly16 a răspuns:

Da cati ani ai fato. faci sex...u ce scarbos

| doctginecolog a răspuns:

Pe burta ca in armata hahahahahrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la inceput incearca pozitia normala,adica baiatul deasupra si fata desupt, este cea mai comoda, dupa ceva timp cid va obisnuiti deja poti sa treci si tu deasupra caci baiatul sa nu oboseasca prea tare.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e pentru prima ora bbaga o incet si dupa mai poti sa faci mai multe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatu deasupra fetei (sau invers)
69 - Baiatu deasupra fetei (sau invers) cu organele sexuale in gura (baiatu iti linge nebuneste pasarelu cu limba, in timp ce tu ii faci sex oral)
Pozitia cainelui - Fata sta in patru labe, baiatu da la buci.