| andreeayoyo a întrebat:

Ce premiu iau daca media mea e 9.30 sh am 4 colegi cu 10 in clasa as putea sa iau premiul |?

4 răspunsuri:
| florynna903 a răspuns:

Nu, deoarece premiul I se da elevilor sau elevului/elevei cu media cea mai mare nu neaparat peste 9, 50 ca diva34
daca nu mai sunt alti colegi cu media mai mare ca tine in afara de cei 4 iei premiul II

| Crystina_6663 a răspuns:

Nu mentiunehappy funda?:
smug

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Nu,pentru ca premiul I se da elevilor cu media peste 9, 50.
S-ar putea sa iei premiul doi...dar lasa ca e bine si asa, nu conteaza in neaparat numai premiul in sine.Iar daca anul viitor te vei stradui mai mult poate ca te vei afla si tu pe podium, alaturi de ceilalti care au luat locul I.Iti doresc numai succese:*

| stefix a răspuns:

Cat de proasta trebuie sa fii rolling on the floor logic ca daca ai 4 colegi cu 10, u cu media mai mica n-ai cum sa iei primul loc doamne rolling on the floor