| СЛивка a întrebat:

Ce reprezinta pentru tine sarutul?

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Sarutul? Hmm.Pai eeste o cale pentru mine reprezinta acea cale de comunicare, fara vorbe, fara priviri ci doar o unire spirituala a trupului...una si aceas persoana unita pentru iubire...

6 răspunsuri:
| AyU a răspuns:

Pasiune salbaticie tandrete depinde cum ii. Ak am un iubit care cand ma saruta ma face parca sa iau foc in intregime si ador asta la el love strucklove struck:*:*

| Ezzio a răspuns:

Pentru mine reprezinta modul cuiva de asi arata iubirea adevaratawinking
Pace

| ღAnonimღ a răspuns:

Sarutul...Pentru mine reprezinta o imbratisare, o mangaiere pe care o primesc de la o persoana iubita. Sarutul inseamna dragostea, dragostea e de 2 feluri: adevarata si neadevarata. Un sarut sincer & adevarat... doar tu poti simti daca este asa.

| ღAnonimღ a răspuns:

Fundabatting eyelashes? M-am straduit:*

| anonymus a răspuns:

Schimb de saliva.

| NoName_8511 a răspuns:

Momentul in care simti ca visezi.Simti ca te intelegi cu acea persoana fara a vorbi!