| Anzik_Alexandra_1990 a întrebat:

Ce inseamnă sărutul pentru tine?‎

8 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu pot descrie in cuvinte, dar stiu ca il ador, mai ales pe cel frantuzesc big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

O mica manifestare fizica a unor sentimente

| kRedhead a răspuns:

Depinde in ce standarde este oferit si de catre cine laughing.
In esenta, sarutul pentru mine sunt niste cuvinte pe care nu le pot pronunta prin vorbe. Sarutul inseamna un "te iubesc", un "nu vreau sa pleci", un "mi-a fost dor de tine", asta ti-am zis, depinde in ce contexte este afisat.
Sarutul mai poate fi, pentru mine, o manifestare sexuala din partea cuiva fata de mine, o dorinta a cuiva fata de mine (gen, traiesc clipa si pana mor vreau sa te sarut o data si pe tine) sau o fapta prin care poti demonstra cuiva ca ii esti drag, simpatic, atragator.

| OnuOnulică a răspuns:

Schimbare de salivă love struck

| neutrino a răspuns:

Speranta unui nou drum.

| Dariusuu a răspuns:

O dovadă de afecţiune.

| Mussette a răspuns:

Un sarut, daca e unu.
Doua, daca sunt doua.
.
n daca sunt n. laughing

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Sarutul este o senzatie placuta.