| mynameisSECRET a întrebat:

thinking ce rol au labiile unei fere?hee hee

a, vazut o intrebare mai devreme si nu prea am inteles nimic:-s

respectiva spunea ca e virgina si are vulva cam marehee hee,. ca labiile sunt unpiculet cam mari, thinking ce inseamna asta? e normal? si de ce e asa? si baietilor in gemneral le displace astathinking

e ciudat, si eu sunt baiatlaughing)... si am o varsta destul de mare: am 17 ani:d si nu prea fac prostii, adica sunt mai cuminte asa de felul mau, si as vrea sa inteleg lucrurile astabig grin
funda! :d

Răspuns Câştigător
| Pysu a răspuns:

Labiile: reprezintă două perechi de pliuri fine ale pielii în interiorul vulvei. Ele acoperă părţile interioare ale vulvei: clitorisul, deschiderea uretrei şi pe cea a vaginului. Provine din latinescul "labia" care înseamnă buze; in concluzie nu este nimci rau pentru fata aceea, e ceva normal, unii baieti nu le plac, dar la altii le plac. Asta e raspunsul corect ai increderewinking

3 răspunsuri:
| Pysu a răspuns:

Si uite ce inseamna vulva: Vulva: zona cu piele fină dintre picioarele unei femei se numeşte vulvă. Provine din latinescul "volva", care înseamnă învelitoare, protecţie. Vulva acoperă clitorisul, deschiderea vaginului şi a uretrei şi labiile.

| Pysu a răspuns:

Funditza?batting eyelashes

| mynameisSECRET explică:

Fete* scuzati greseala blushing