| Andreeamiruna67 a întrebat:

Am o problema cu aspectul vaginului, am labiile ieșite si puțin mari
Oare o sa se schimbe ceva pana la vârsta de 18?
Sunt virgina
Voi băieții ce părere aveti despre labiile ieșite si mari? Mi se pare foarte jenant

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu iti fie rusine se ajusteaza ele cu timpul

| RAY a răspuns:

Sa stii ca ma atrage mai mult astea, nu te mint, am testat, desi nu iti fa griji ca adoram asta

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca ai vreo problema cu aspectul unui organ care se afla in totalitate in pelvisul tau (burta) si nu-l poti vedea!
La VAGIN ma refer, care este 100% in interiorul tau si nu-l poti vedea, deloc!
Ti-as recomanda sa pui mana pe anatomia corpului uman si sa studiezi un pic, cum se numesc partile corpului tau, unde sunt ele situate si functiile fiecaruia.
https://www.contraboli.ro/organele-genitale-la-femei-poze/

Tu probabil te referi la VULVA, care-i partea externa a pasaricii tale, cuprinzand si labiile pasaricii.
Labiile sunt diferite la fiecare fata/femeie, fiind mostenite genetic de la mama.
Daca sunt mari si te deranjeaza, se pot micsora prin operatie estetica, numita LABIOPLASTIE, dar se pot face dupa implinirea varstei de 18 ani, cand corpul tau si-a incetat cresterea.

https://www.cosmedica.ro/labioplastie/

Nu-ti fa probleme, fiindca baietilor nu le pasa daca tu ai labiile mai mari sau mai mici, atata vreme cat ei primesc sex, cand au ei chef!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are ce să fie jenant.

| mihai69 a răspuns:

Eu le ador pe cele mai mari, ai ce alinta cu limba...winking

| Invictusman a răspuns:

Nu ar trebui sa fi complexata de acest lucru.
Asa ți se pare ție.

| Invictusman a răspuns:

Sunt mulți bărbați care prefera labiile mari trust me.

| Marius22222222222 a răspuns:

E chiar ceva foarte ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei

E okay, nu e jenant absolut deloc, ar fi superficial din partea unui băiat să aibă o problemă doar pentru că lăbiile tale sunt mari.

Mie unul chiar îmi plac asa happy

| MValentin a răspuns:

Deci evitând răspunsurile celorlalți băieți ce isi susțin preferințele/placerile direct asupra aspectul organului tau genital ce mi se pare ciudatrolling on the floor...
Eu iti răspund că e normal sa arate in X feluri, odata ce o sa întâlnești un baiat ce o sa te iubească si o sa aiba grija de tine acest lucru ar trebui sa fie nici ultima ta grija

| Willis a răspuns:

Nu te îngrijora de treaba asta. Sunt ale tale, așa este felul tău. Cine te va place, te va place cu tot cu labii mai mari decât cele mai întâlnite. Fiecare femeie este unică în felul ei, cu organul ei. La mulți băieți /bărbați le plac labiile mari, sau buzele mari.
Chiar și mie, nu mă deranjează. Sunt erotice.
?

| SoareDaniel a răspuns:

Lol, sunt baieti innebuniti dupa astfel de fofoloance si tu te plangi

| inflicted a răspuns:

N-am inteles care e problema

| orailibrail a răspuns:

Dap.
Vom mai creste putin

| Alexutzu27 a răspuns:

Mi se pare foarte atrăgător sexy mai ales la oral nu te jena:*