| aVicii a întrebat:

Ce sa cred...parea cam interesata, ma intraba la ce liceu is tralala eu la ce sc e...si mno parea putin interesata..am vb cam 2 zile cu ea.sad nu ne prea cunoastem, dupa ce am intrebat-o daca vrea nu mai mai raspuns..are 13 ani eu 16 happy

x::te las nb:*
y:Noapte buna! big grin

Azi
11:15
x:ai vrea sa iesim odata?
y:Aa, nu stiu

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Dar insista si tu, nu sa pari obsedat dar mai insista poate e timida sau usor nedumerita.Va cunoasteti de prea putin timp, e normal sa reactioneze astfel!

4 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Buna. Ce fete cipilaroase nu stiu de ce pierzi timpu cu una de 13 ani...cauta-ti una pe masura.

| aVicii explică (pentru iubesc):

Asta e... fetele de 14-15 ani tot dupa aia de 16-17 ani nu prea am norocu.

| iubesc a răspuns (pentru aVicii):

Cauti pana gasesti. Mai bine singur daca nu... Oricum daca cauti gasesti una pe masura.

| aVicii explică (pentru iubesc):

Sper,