| aVicii a întrebat:

Ce sa cred...parea cam interesata, ma intraba la ce liceu is tralala eu la ce sc e...si mno parea putin interesata..am vb cam 2 zile cu ea. nu ne prea cunoastem, dupa ce am intrebat-o daca vrea nu mai mai raspuns..are 13 ani eu 16

de atunci nu mai vb cu mine!

x::te las nb:*

y:Noapte buna!

Azi

11:15

x:ai vrea sa iesim odata?

y:Aa, nu stiu

8 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

La 13 ani e nehotărâtă și nu știe ce vrea.Probabil vorbește cu tine din plictiseală sau vrea ceva nou în viața ei.

Eu zic s-o lași împace, mai sunt fete.

| aVicii explică (pentru Dariusuu):

Ca bine zici... oricum mai astept raspunsuri, sau iti dau tie funda!

| Dariusuu a răspuns (pentru aVicii):

Nu ți-am dat răspunsul pentru fundă pentru că nu mă interesează. Ți-am dat doar un sfat.

P.S Fundiță dă-i la cine te ajută cel mai mult, cu un sfat, o părere etc.

| noname2021 a răspuns:

Daca ei chiar nu ii pasa de tine si nu vrea sa iesiti,las-o in pace, poate ii place de altcineva eu stiu, discuta si tu un pic mai serios cu ea, mai pe ocolite, ori direct...na poate se lasa ea mai greu.bafta!

| 0alafaranume0 a răspuns:

Si tu la 16 ani nu ai habar sa te exprimi

| StillBreath a răspuns:

...mai incearca spune-i in fata ca o placi foarte mult, ea poate incearca sa para indiferenta dar cu siguranta ii pasa de tine!