| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? am fost cu o fata 2 ani si eram pur si simplu vrajit si toti prieteni imi spuneau ca ma implic prea mult si ca ma ia de prost etc.
mereu ne cretam gasea motive nu prea tinea la mine si ultima data cand m-a intrebat am spus nu.
si ac. nu stiu ce sa mai fac as vrea sa imi gasesc o noua prietena.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In general cand esti cu un baiat la care nu tii, ajungi sa tii la el.si cum la voi au fost 2 ani, asa ar fi normal. daca ei tsi-au spus ca te ia de prost, ar fi trebuit sa-i asculti, dar atunci ai fost orbit de dragoste. cel mai bine ar fi sa iti faci prietene noi etc.si sa incerci sa-tsi cauti o prietena intr-adevar, dar sa-tsi si placa!

| darkmonster a răspuns:

2 ani?:o. e tare tipa daca s-a putut preface 2 ani de zile.trebuia inca de la inceput sa-i dai papucii, era mai bine.ar fi trebuit sa-ti fi dat si tu seama.stiu cum e.si eu incerc sa-mi fac un prieten, dar o sa vina cand nu o sa te astepti.si las-o in pace, e cel mai bine asa! o sa vezi ca tot la tine se va intoarce si va regreta!
sper ca te-am ajutatahappy.
>big grin

| communistrat a răspuns:

Pai...
2 ani e destul de mult avand in vedee ca a putut atat de mult sa se prefaca augestia mea e sa vorbesti cu cat mai multe fete fa-ti amice si poate o sa gasesti si dragostea bafta.