| mircEa_4968 a întrebat:

Ce sa fac ca baiatul sa ma iubeasca sa ma placa!?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E complicata treaba ar trebui sa te atasezi de el si sai faci pe plac asa se adapteaza si se obisnuieste cu tine

| TeoPT a răspuns:

Nu ai cum sa obligi pe cineva te placa.incearca sa te agati de el dar daca nu e interesat. e in zadar

| Narfundo a răspuns:

Nu trebuie sa fi sad^_^.

| Drums a răspuns:

Sa fi tu...

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei daca iti place si tie de el incearca sa vb cu el poate va inpreteniti mai bine

| ИОМЭD a răspuns:

In primul rand sa fi tu, daca te place cu adevarat o sa te placa asa cum esti, daca te chinuit prea mult sa fi cine nu esti nu se merita in rest sa ai o viata linistita

| Laviniaa a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa fi tu insuti! Daca asta nu este indeajuns inseamna ca nu te merita.
Nu te poti schimba cu totul pentru a placea cuiva.sti vorba aia " Cine te place, te place asa cum esti".
Asta este o intrebare copilareasca, sfaturile si ideile date pentru ca
un baiat sa te placa sunt in zadar, daca nu iti reflecta personalitatea.

| Tomy_3330 a răspuns:

1.Sa inveti sa scrii corect
2.Nu il poti obliga sa te placa sau sa te iubeasca

Răspuns utilizator avertizat
| FoEnIxItA a răspuns:

Sa te apropii de el si sa incerci sa iti capete increderea si sa il ajuti la bine si la rauhappy parerea mea:d