| Lorenna88 a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma iubeasca baiatul pe care il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Nimic. Nu ai ce sa faci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Cred ca incep sa am o obsesie cu raspunsurile tale Doub.Mi se par scurte, directe si la obiect.Si evident... fara sperantalaughingEsti rea Doub, dar imi plac fetele ''rele''laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt rea, sunt realista.smug

13 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La varsta ta nu iubesti.Pur si simplu iti place mult un baiat.S-ar putea ca tu sa nu-i placi lui.Nu exista retete pentru asa ceva.

| onasis1961 a răspuns:

Incerca si fa-l gelos cu unul dintre cei mai buni prieteni ai lui.Bafta!

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai simplu ii demostrezi ca il iubesti, prin vorbe, prin fapte. Arata-i ca tii la el...dar daca el nu are aceleasi sentimente...o faci degeaba.

| T0T a răspuns:

E problema lui daca te place pentru ceea ce esti sau nu, obligatia ta este sa fii tu insati.

| Pool77 a răspuns:

Lasa-l sa plece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te iubeste pentru ceea ce esti, te-ar iubi pentru ceea ce nu esti?
Nu o sa fie bine. O sa ramaneti dezamagiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste-ti puterea de seductie, draga...

| Vi003 a răspuns:

Iubeste un baiat de care sa fii sigura ca apreciaza o fata care investeste in el sentimente atat de frumoase si de profunde.

| shainitainii a răspuns:

Dragoste cu sila nu se face. laughing

| andreiul78 a răspuns:

"a iubi" e un cuvant prea mare. Nu poti iubi pe cineva decat dupa ce ai cu acea persoana o baza destul de solida in relatie si o cunosti foarte bine, atunci da, atunci poti sa spui ca o/il iubesti. Tu simti doar o senzatie de atractie/atasare.
si ca sa iti si raspund: nu prea ai ce face, doar sa iti face cunoscuta intentia iar daca te place atunci va actiona.
Bafta! happy