| AnToOniiia a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma despart de actualul(suntem impreuna de o saptamana)? Vreau neaparat sa ma impac cu fostul, iar actualului nu ii pot sp adevaratul motiv pentru ca mi-as pata rau de tot imaginea(deoarece asta nu ar fi primul baiat p care il parasesc pentru acelasi fost). FUNDA happy

4 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Cel mai simplu e sa ii explici actualului ca ti-ai dat seama ca nu tii la el asa cum credeai si ca vrei sa stai singura o perioada sa te gandesti bine,sa iti pui ordine in ganduri. Apoi, dupa ceva timp, o sa ii spui ca ti-ai gasit pe altcineva si gata.Se rezolva.Insa incearca sa nu te mai joci asa cu baietii pentru ca si ei au suflet ca tine.Hotaraste-te pe cine iubesti si gata! Sper sa meargawinking

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Gaseste un motiv de cearta,orice mic sambure de minciuna, zii ca ai auzit de la un angrynu dai nume) ca a zis ceva urat despre tine, si tot asa. cearta-te cu el de vreo 4-5 ori asa, si zii apoi ca deja te-ai saturat sa auzi lucruri urate spuse din gura lui despre tine, si ca pur si simplu nu merge si singurul lucru bun poate sa fie sa nu mai exsite un"voi".bft

| rony a răspuns:

Eu zic sa te duci la primul...asa nu se mai stie adevaratul motiv. Urmezi cu al doilea si tot asa.Va fi o marja de siguranta intre fostul si actualul mai mare de o sapamana.

| Oάηά a răspuns:

Pai ai putea spune ca nu mai simti aceea atractie pe care o aveai la inceput cand va'ti cunoscut fata de el! Iai putea spune ca chiar daca nu mai puteti fi impreuna ati putea fi buni prieteni sa va mai intalniti sa ramaneti apropiati!
Succeswinking