| SkandallKamataru a întrebat:

Ce sa fac daca plac o fata de etnie rroma și ea mă place mult, dar la ei e cu ai umblat, o iei de nevasta și mi-e frica sa mai vb cu ea. Daca ne prinde se face alba la fata.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Iar trollezi?

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Daca esti alaba la fata e calr era kata

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Zi si tu mersi de funda

| dullcat a răspuns (pentru SkandallKamataru):

N-am ce multumi la troli care nici macar nu se obosesc cu limba romana.

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Seriosu c*lui care esti.

| dullcat a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Du-te si troleaza in alta parte.

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Tu mi-ai raspuns la intrebare laughing) hai pleaca daici ca dau cu ceva dupa tine

| dullcat a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu am raspuns ca sa primesc funda. Vorbeste civilizat, aici nu esti la tine in cartier sa instigi la violenta.

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Am 44 in brat :*

| dullcat a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Semnaleaza-ti insecuritatile in alta parte.

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Fratioare cand fac piept cu 2 cat tine n-ai dreptul la opinie laughing

| dullcat a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Ia-te cu cel din top, lui ii plac astfel de interactiuni.Eu sunt femeie, nu e nevoie se semnalez marimea la muschi sau la organele genitale.

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Ce fel de femei, d-alea grase si urate? laughing Daca erai cu femeile faceai sala, altfel iesi din ecuatie.

| SkandallKamataru explică (pentru dullcat):

Bratu cat picioru cool

19 răspunsuri:
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Daca te prinde tatal ei e foarte simplu
https://www.youtube.com/watch?v=ep8KshGHU60

| jaqtoo a răspuns:

Ce să faci? Să mai treci pe şcoală, că nu înțeleg mai nimic... şi să laşi fetele până înveți să scrii.

| SkandallKamataru explică (pentru jaqtoo):

Daca era alaba la fata e calr era kata

| SkandallKamataru explică (pentru jaqtoo):

Imi msi carti cictesc de aventuri sălbatice imi sufletul camleaza muzica place eu zic sa it vezi de treaba ta

| jaqtoo a răspuns (pentru SkandallKamataru):

O spun spre binele tău, că mulți vor spune acelaşi lucru că nu înțeleg ce scrii.