| Paulaarepaula a întrebat:

Ce să fac dacă s-a însurat cu alta? A mai trecut cineva prin așa ceva? Vreau sa mă sinucid.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atata lucru nu se sinucide nimeni, dimpotriva, ar trebui sa fi vesela si fericita, fiindca ai scapat de un curvar cu care s-a pricospit alta.
Curvarii nu fac purici multi cu nici o femeie, fiindca asta este firae lor, sa minta femeile si sa zboare din pasarica in pasarica.
Curand vei auzi ca are alta femeie, ca a divortat samd.
Un curvar este deja ultima speta de om, dupa care nu merita sa plangi sau sa dai vreo ceapa degerata, fiindca sunt oamnei nefericiti si nemultumiti, de aia alerga dupa femeie, ca sa se convinga ca mai poate avea sex.

| DoctorInFemei a răspuns (pentru Violleta2022):

Se scrie sa fii inculto. esti campioana lunii degeaba.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DoctorInFemei):

S-a umplut formul de rahati ca tine!

| Paulaarepaula explică (pentru DoctorInFemei):

Vezi ca se pune virgula, nu punct!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru DoctorInFemei):

Dupa punct se incepe cu litera mare.

| DoctorInFemei a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dupa punct i o mai dau si mamei tale

| Fatamuntilor a răspuns (pentru DoctorInFemei):

Educatia mea nu ma lasa sa iti spun ce gandesc.
Dar pentru informarea ta, mama mea nu mai este printre noi.Asa ca te rog, abtine-te.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic.

| sweetys a răspuns:

Iti vezi de viata in continuare. Timpul are grija sa cearna oamenii care trebuie sa ramana in viata ta. Ce e al tau e pus bine. Investeste in tine, nu in sentimente negative.

| LordCristobal a răspuns:

Iti gasesti alt barbat care o sa te ffuta bine si o sa tina la tine si asa o sa uiti de fostul.

| Lupică27 a răspuns:

Iti urez fir intins!

| Cosmin3412 a răspuns:

Lasă că găsești tu altul.
E plină lumea de oameni.

| tunoi88 a răspuns:

Deblocheaza chatul ca iti spun eu sa faci, lasa naiba sinucisul

| Mariusviatatha a răspuns:

Fura-i stilul, numelel, iar dupa buletinul, parfumurile.
Fa asta pana cand nu o sa te mai poti diferentia de ea, si dupa inlocuieste-o. E simplu!