| frisca a întrebat:

Ce sa fac? i-am spus unui baiat ca il plac si el a zis ca nu-i pasacrying(( ce fac?

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Asa sunt toti...Baieti cine's ei cred ca pot avea orice fata isi doresc ce'ar fhi ca d'azi sal igg si multe ai sa vezi ko sai para lui rau nu tie mai sunt baieti>big grinbig grin< bfttt [Funditssaa]?:*

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Jeniferjess: Sfatul tău de fapt nu e sfat ci frustrare intrinsecă!
Ce să faci? Mergi mai departe. Nu e nimeni obligat să te placă şi nu e nimeni obligat să stea cu tine doar pentru că vrei tu.
Atenţie! E valabil şi reciproc!
Numai bine.

| Timmotey a răspuns:

Fa-l sa ii pese vorbeste cu el ca amica nu fii foarte insistenta si poate ca il va face sa isi schimbe parerea pune te in evidenta lasa calitatile la iveala arata-i ca esti buna si ideala pentru el dar cu o usoara indiferenta asa a mers la mine

| frisca explică:

Aaaaa...cum il fac sa regrete? adica nici nu se mai uita la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ...incearca sa placi pe altcineva sau vrajeste-l imbracandu-te super, vorbeste cu el, etc.

| carmenB a răspuns:

Niciodata sa nu ii zici unui baiat ca iti place de el tongue

| jeniferjess a răspuns:

Pai depinde de tine...deci ai 2 variante.prima:tipu e prost si nu te merita, asadar incearca sa pui ochii pe altcineva sau varianta 2:fa-l sa regrete ca nu te-a bagat in seama