| anonim_4396 a întrebat:

I-am spus inei fete ca o plac, dar ei parca nu ii pasa. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Las-o în nepăsarea ei - multe au impresia că fiind prinţese trebuie să te prezinţi cu un cal alb

| OldSoul a răspuns:

Daca pare ca nu-i pasa, atunci chiar inseamna ca nu-i pasa.
Deci, treci mai departe, nu are rost sa-ti irosesti sentimentele pentru o persoana care nici macar nu le apreciaza.

| AlexDarius3 a răspuns:

Sa o lasi balta. Pana la urma daca ti-a intorsa spatele sau a vorbit peste tine sau nu a interesato e treaba ei. Las-o sa sufere pentru greseli si nu arata mila pentru ca poate face mai rau.