| мутнιc a întrebat:

Ce să fac în privinta ejaculării premature? Am 16 ani si vreau si eu s-o satisfac pe prietena mea, dar imi dau drumul prea repede.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ia-o de la capat. In mod normal dupa o prima ejaculare, in doua-5 minute poti avea o noua erectie, daca nu chiar mentine erectia initiala cu conditia sa nu intrerupi prea mult miscarile de penetrare, intelegi tu. Poti eventual sa te masturbezi inainte de sex pentru a te tine mai mult a doua oara, sau poti sa-ti satisfaci partenera dupa ce ai terminat tu cu un cunnilingus.

5 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Vrei sa o satisfaci? Da-i limbi si n-o sa-i mai pese cand te termini tu.

| ClauditaSmile a răspuns:

Nu te masturba.

| Anonim693 a răspuns:

Masturbeaza`te mult, in momentul in care simti ca ejaculezi. chiar inainte te opresti,,, dupa ce trece stare dinaintea ejacularii incepi iar...pana prinzi miscareahappy

| Sonny1994 a răspuns:

Mai bine lasa masturbarea...