| 5SOS a întrebat:

Ce sa fac? Papagalului meu i s-a rupt o gheara sunt singura acasa si ii curge sange intruna. Dau funda timp de o saptamana va rog! Sunt disperata!

6 răspunsuri:
| razvan1305 a răspuns:

Dai cu apa pe locu ala si dupa dul la veterinar

| TheSpecialOne a răspuns:

Deci sa inteleg ca asta e o intrebare de dragoste si sex...
Nu stiu leaga-l si tu cu o carpa sau pune-i chiar un bandaj.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ce hadilau de papagal ai mei stau pe monitor si se uita ca handicapati la mine

| DianaDidi95 a răspuns:

Salut, pai eu te sfatuiesc sa chemi o vecina, sau un vecin, un adult, suna-ti parintii, sau vorbeste cu o ruda de-a ta pe messenger, daca nu poti toate astea, incearca sa faci in asa fel incatsa nu i se infecteze rana papagalului, si sterge-l tu cu putina apa sau cu spirt, apoi pune-i un bandaj micut, si ai grija de el, sa nu pateasca ceva, dar cel mai binee ar fi sa incerci sa contactezi un adult.
Bafta, astept sa-mi spui daca ai rezolvathappy

| PinguinuL a răspuns:

Roaga o pisica sa il ajute. laughing

| Adinuzza1 a răspuns:

O sa-i mai curga inca putin sange
o sa`si revina stai linistita