| TheExpert01 a întrebat:

Ce sa fac sa traiesc clipa? Adica simt ca timpul trece peste mine... Vreau iar sa ma bucur de muzica, de prieteni.chiar daca am 12 ani eu asa cred ca simt. ce sa fac sa ma bucur mai >mult? sunt foarte trist dar nu stiu din ce cauza...si de obicei sunt foarte vesel ce sa fac funda(scuza categoria)

7 răspunsuri:
| Tomy98 a răspuns:

Poi de, fiecare cu sentimentele luibig grin. Daca erai asa "vesel" fa asta si acum, adica iesi p-afara fa glume cu prietenii etc...

| KraddyQ a răspuns:

Bagate pe etnobotanice laughingrolling on the floor

| wishmaster a răspuns:

Taie-ti venele, o sa traiesti fiecare clipa din plin laughing)

| TheExpert01 explică (pentru wishmaster):

PFF esti cam nebuna...

| tudy97 a răspuns:

Incearca sa asculti muzica si sa stai cu prietenii pe mess si uita de problemele (de la scoala sau ceva teste, note proaste) pe care le ai (pentru o perioada nu foarte lunga cateva ore), dupa ce te-ai distrat apucate de treaba.

| Cristian_Bodil_1988 a răspuns:

Probabil sa mergi la scoala si sa visezi la colega de clasa sau de banca daca ai

| TheFlorinik a răspuns:

E simplu, gaseste-ti un hobby happy pana una alta tongue