| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa ii daruiesc prietenului meu? De exemplu cand am facut o saptamana, mi-a daruit un trandafir.
Am fost plecata in vacanta vreo 2 saptamani si cand ne-am revazut, iar mi-a dat un trandafir.
Nu vreau sa fie cine stie ce, gestul conteaza si as vrea sa ii ofer si eu ceva(nu parfumuri, perne, cani etc). Suntem doar de 2 luni impreuna.

Răspuns Câştigător
| LaadyH a răspuns:

Buna.
poti sa ii iei ceva ce stii ca are nevoie.
Ai putea sa ii iei un breloc de chei spre ex...in forma de masina, sau ce ii place luithinking
Poti sa il chemi la tine si sa faceti o prajitura impreunahappy
Alte idei nu prea mai am:d
sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Misto laughing deci eu sunt de moda veche, vad ca acum este la moda sa primeasca baiatul flori laughing

pai nu stiu, incearca sa ii faci cadou un bax de bere, ar fi in culmea burucieiwinking

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Buna Mademoiselle92.
Sfatul meu este sa cumperi 2 lanticuri, cu un medalion fiecare, in forma de inima sau de ce iti place tie si gandeste-te sa ii placa si lui, si sa fie jumate jumate, el sa poarte o jumate din inima tu cealalta jumatete, sau din obiectul pe care il alegi tu ca medalion.
Simcer acest este un cadou foarte bun deoarece el cand il va purta va simti ca esti langa el, si va fi foarte bucuros sa stie ca tu iti doresti sa imparti cu el ceva.
Va aprecia foarte mult gestul tau.
Succes.