| ClassyMadafaca a întrebat:

Vreau sa-i daruiesc fetei pe care o plac de dragobete ceva, si chiar nu am idei sad M-am gandit la un trandafir, dar alte idei nu mai am. Nu am mai daruit niciodata un cadou unei fete, si nu ma pricep sa fiu romantic. M-am sarutat cu ea zilele trecute, chiar daca nu suntem impreuna. Ce idei de cadou aveti? Cum sa-l aduc? Sa-l pun in ceva? Chiar nu stiu laughing Ajutor, va rog.

5 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Ai putea sa-i iei un buchet de trandafiri si o cutie cu bomboanele ei preferate...ai putea sa-i dai un lantisor sau o bratara cu o inima, ai putea sa-i dai o cana personalizata

| ClassyMadafaca explică (pentru dariaelena):

Cum aflu care sunt bomboanele ei preferate dar sa fiu subtil, nu sa-i dau de inteles ca vreau sa-i iau bomboane.

| Fatamuntilor a răspuns:

Un buchetel de flori de primavara (ghiocei, narcise) si o cutie de bomboane de ciocolata sau un plus! Scapi cu cel mult 15 -20 de lei!

| EaSports a răspuns:

Eu la fel nu sunt tare romantic, dar pot sa-ti dau ceva idei. De exemplu, daca dispui de bani, atunci cumpara petale de trandafir separate sau cumpara trandafiri apoi si rupe petalele si la intrarea in casa aseaza-le in forma de inima si in centrul acestei inimi pune un ursulet de plus, alaturi poti sa aprinzi o felie.
Poti sa-i daiun set de lenjerie in culoarea care o prefera cel mai mult sau culoarea care nu are.
Poti sa-i oferi o haina dupa baie(halat).
Poti sa-i faci o rama cu fotografia ei personala.
Poti sa-i cumperi ceva vestimentatie.
Poti sa-i cumperi ceva rujuri.
Daca ii place sa citeasca, cumpara o carte dorita. In linii general cam asa...

| ClassyMadafaca explică (pentru EaSports):

Dude, ma vad cu ea la liceu... nu suntem adulti.