| Seby232 a întrebat:

As dori sa ii daruiesc unei fete (pe care o plac) un trandafir... vorbim de aprox 2 luni am numarul ei. o cunosc etc.
In primul rand as dori sa va intreb daca e ceva in neregula cu gestul pe care vreau sa il fac....
In al doilea rand, ea a spus ca ii plac Narcisele. dar nu mi se pare la fel de romantic. precum un trandafir. ce sugerati Narcisa sau Trandafir?

Răspuns Câştigător
| GiorgianaBb a răspuns:

Hei,foarte frumos din partea ta happy Eu sunt de parere ca ar fi ok sa ii oferi narcise, pentru ca asa vei arata ca ai fost atent atunci cand ti-a spus preferintele ei si se va simti apreciata.Asta ar fi un plus pentru tine.Si stai linistit, daca tie nu ti se pare "romantic", asta nu inseamna ca nici ei, fiecare persoana are gusturi diferite.

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Aww da, daca vrei sa creada ca esti gay, poti sa ii dai flori. eventual sa reciti si Luceafaru

| Seby232 explică (pentru crytical):

laughing foarte inspirat raspunsula acesta...

| CBogdannnnn a răspuns:

Gestul e foarte frumos! Florile pot fi oferite oricand, niciodata nu este un lucru rau!
Iti sugerez sa iei narcise indiferent de cat este de romantic!
Ea o sa-si dea seama ca tie iti pasa si ai ascultat-o si acestea pot fi puncte bonuswinking
Succes, iti tin pumnii!

| musicismydrug a răspuns:

Aww... E f cute sa oferi unei fete o floare! Fa-o! Tuturor feteleor le plac florile! De ce nu-i faci un buchet din mai multe flori (narcise, trandafiri etc), dar sa nu fie mare. I-al de la o florarie, nu de la vanzatori ambultanti de la marginea strazii.