| angel69lover a întrebat:

Ce sa ii fac cadou iubitei mele cand implinim 1 an de cand suntem impreuna?

Răspuns Câştigător
| ryf007 a răspuns:

Incearca sa-i faci ceva sa nu-l aiba doar pe moment, ci ceva care sa tine mult, sa dureze...de exemplu eu i-am facut un album foto cu noi(bagi si tu cateva poze alte, cam 20) si o bratara.sunt ceva ce vor dura si cu ele nu te va uita! tongue

3 răspunsuri:
| Madut a răspuns:

Poi daca ai o finantare destul de bunicica poti sa iti faci comanda pe internet o inimioara imprimata in mijloc cu poza voastra si un buchet de trandafirii ar fi perfect. Oricum in orice caz dupa parerea mea ea sar multumi si cu o zi petrecuta numai cu tine! Va urez relatie frumoasa!

| elena04 a răspuns:

Buna..intreab-o ce si-ar dori sau ce sti tu ca ii place cel mai mult.cel mai bine ar fi sa nu intrebi direct pe ea ar fi mai frumos o surpriza. succes in relatie te pup

| cris2158 a răspuns:

Un vibrator(asta ar spune un pervers) dar eu as spune un buchet de 10(sau 100) trandafiri si o zi petrecuta cu tine