| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu o fata pe care o plac cand iesim afara? Vorbim putin si nu mai stim ce sa zicem.Nici nu ne cunoastem foarte bine

5 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Daca nu stii ce sa vorbesti cu o fata, atunci e clar ca nu esti pregatit pentru o relatie. Si nici ea, ca din ce spui tu... e in aceeasi situatie ca si tine.

| neutrino a răspuns:

Cine te obliga sa te chinuiesti in halul acesta? Ai incercat sa-i spui povestea vietii tale, dar asa cate putin, in serial, nu toata odata?

| neutrino a răspuns:

Ati incercat sa nu vorbiti, ci sa numarati stelele?

| Leon237 a răspuns:

Am aceeasi problema doar ca eu sunt impreuna cu ea si nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea. Uite ce am facut pana acum sau ce voi face: mergi cu ea la o plimbare, poate chiar si in spatele blocului sa va cunoasteti mai bine, tot ce face ea fa si tu dar nu ca o oglinda in idee daca ea face o gluma tu sa faci o gluma si mai buna sau spune-i ca iti place de ea, iti va acorda timp sa va cunoasteti.Stiu ca am scis mult. happy

| iepurerosu a răspuns:

Vorbește despre ce ii place sau păreri etc