| nosexnoparty a întrebat:

Ce scriu fetele in jurnal?, scriu de ex despre colegi/colegul de banca

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, de obicei, cele care au timp, scriu ceea ce fac in fiecare zi, si despre colegul de banca si despre persoane pe care le cunoaste recent si despre profesori, prieteni, iubiti, parinti, frati, surori, bunici, scoala, etc!

| CariocaAlba a răspuns:

Poti scrie despre toate intamplarile tale. Ce ai facut azi, ce vei face maine, despre cum urata de a sasea s-a combinat cu unu bun de a opta sau alte aventuri.

| BonneLess a răspuns:

Ftele scriu in jurnal tot ce fac in fiecare zi si ce le trece prin minte. Nu incerca niciodata sa-i citesti unei fete jurnalul, nu cred ca ti-ai dori. Si oricum si baietii si-ar putea face jurnal personal, mie oricum nu-mi place ideea asta cu jurnalul, ti-l poate gasi cineva si il poate citi.winking tongue

| JustmeV a răspuns:

Fetele scriu in jurnal tot ce le trece prin cap.
Intamplari bizare, amuzante, triste etc.
Despre persoanele din viata lor, de persoana care ii place, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalul este ca o memorie care nu ar trebui sa se piarda, sau ca un cd care il " citeste " creieru tau si isi aminteste de vremurile apuse.