| Crisyy a întrebat:

Ce se intampla daca la punerea prezervativului a ramas aer in "capul" lui (acel spatiu din varf) si am intretinut relatii sexuale asa? Se poate sa raman insarcinata?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aerul de acolo poate rupe prezervativul, dar atat timp cat acest lucru nu s-a intamplat nu ar trebui sa fie problem

| Emilian65 a răspuns:

Se poate sparge prezervativul, sa curga sperma la tine in vagin si sa ramai gravida.

| Mussette a răspuns:

Ce sa se intample, ca oricum mai mult aer ca in capsorul tau nu e. laughing

| cristi10grei a răspuns:

Daca nu s-a rupt nu are nimic, sau daca la scotere nu s-a produs o scurgere n-are niciun rost sa te panicezi happy

| andreeas00ss a răspuns:

In mod normal prezervativul are un mic orificiu special in varf care, insa nu stiu daca la el te referi.Insa daca prezervativul nu s-a rupt sunt sanse minime sa marai insarcinata.Succes!

| NuAmDeCe a răspuns:

Cat timp nu s-a rupt.....NU!