| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca faci laba 1 data pe zi la 13 ani? Si vreau sa-mi spuneti cum as putea scapa de ea, macar o data pe saptamana!
FUNDA!

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu se intampla nimic dar, sa faci zilnic nu e bine, o data pe saptamana e ok.Tu daca ai 13 ani, ar trebui sa nu faci de loc esti prea tanar inca esti in formare (dezvoltare)--pur si simplu trebuie sa te abtii-fa sport, asculta muzica.Deci fa tot posibilul renunta si nu mai face zic asta datorita varstei tu ai nevoie sa te dezvolti armonios--colo pe la 17 ani vei judeca altfel happy happy

| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, sa faci laba odata pe zi la 13 ani, este cam mult. Ce poti face? Sa-ti gasesti altceva de facut: sa citesti o carte, sa-ti faci temele pentru a doua zi, sa-ti faci o prietena, sa vezi un film de comedie(Liceenii), sa faci sport, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o chestie care tine de psihic nu te poti scapa de ea.....nu ar fi o problema dar totusi ai o varsta in care nu prea e indicat. Gaseste alta ocupatie citeste o carte fictiune sau ce ai pentru scoala invata mai mult asculta muzica fa altceva asa nu o sa te mai plictisesti

| ilvadpenasu2 a răspuns:

Sa faci laba e foarte bine. Este ceva de relaxare. Mai demult oameni aveau un sindrom in care trebuiau sa faca laba in fiecare zi ca sa se simta mai bine. Deci, DAI LA LABA happy