| Anonima1abc234 a întrebat:

Ce simți pentru prima oara cand faci sex? Ca si fata!? Vreau o explicație ceva mai complexa va rog!
Va multumesc :*

6 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Pace sufletească.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Simtamintele din timpul si de dupa sex nu se pot descrie in cuvinte.Asa cum este si denumirea, simturile pot fi doar simtite. Unele pot fi si descrise insa foarte greu.Cel mai indicat ar fi sa iti experimentezi pe propria-ti fiinta in cazul in care esti in stare sa o faci.

| SkyPilot a răspuns:

Este un spectru foarte larg, de la durere si rusine la iubire si recunostinta fara margini si placerea unui orgasm puternic.

| David000000 a răspuns:

Daca vrei sa iti spun ce simte un baiat te ajut cu mare placere dar la fete nu stiu

| bogdanForever a răspuns:

Cel mai simplu este sa incerci, ma indoiesc ca exista o explicatie general valabila