| janghinos a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cand faci dragoste pentru prima oara cand o bagi e bine rau? Cum te simti?

Răspuns Câştigător
| ccriss a răspuns:

Pai depinde esti fata sau baiat?laughing
pentru baieti e oke. la fete doara rau pana o baga prima data apoi durerea se transforma in placere :*

3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Da ma, e poezie de Eminescu.

| FabyKm5 a răspuns:

straight face La fata doare dar la baiatel` e superstraight faceFunda?happy

| andreeadyda a răspuns:

Daca esti baiat doare putin si la tine pana ti se rupe asa zisa ata... daca esti fata doare rau.dar durerea se v-a transforma in placere:*