| BlueArrow a întrebat:

Ce simte o fata la orgasm? Cum il simte?

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Îl anunță esca la știri.

| 7639781254 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughinglaughing Esti amuzant...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 7639781254):

Vine Busu la meteo si detaliază cu lux de amănunte povestile lui cu pamfil, in care o pomeneste si pe asta cu orgasmul ei cu tot.

| 7639781254 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Probabil ca da...Ce sfat bun i-ai dat! happy

| AnonimulxD112 a răspuns:

E o senzatie de descarcare suprema, adica in momentul in care incepi sa faci dragoste, placerea se amplifica si se amplifica pana, la orgasm.Cateva secunde dupa, nu suporti sa te mai atinga acolo.Imi cer scuze pentru exprimarea nu tocmai academica dar am incercat sa gasesc o senzatie aprox. comparativa si pe care o cunoaste toata lumea1Una peste alta daca ai orgasm, iti dai seama, nimic nu te poate pacali!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AnonimulxD112):

Esti fată nu?

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Conteaza?

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cu ce te ajuta pe tine? Oricum, aceasta intrebare pe care mi-ai pus-o nu are importanta si nu conteaza. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AnonimulxD112):

Nu mă interesează ai mare dreptate.

| Azµre a răspuns:

Furnicături pe șira spinării!

| LordCroft a răspuns:

Pune'ti 10.000 de furnici in piz.da si aflii laughing laughing

| OanaMada a răspuns:

E cea mai intensa placere care nu cred ca se poate explica in cuvintelaughing.

| Maj3stic a răspuns:

Ramane cateva secunde visatoare si iese si de la ea un lichid din vagin