| xBianca a întrebat:

Ce simti cand faci dragoste? confused

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca şi cum ai zbura la joasă înalţime

| Азбука a răspuns:

Simti.

| Georgiana2905 a răspuns:

Simt multa dragoste si multa dorinta atat din partea lui cat si din partea mea ca daca nu ar fi asa nu as mai numi "dragostea" in nici un fel.

| adi4ever a răspuns:

Ceva gros intrat in pasarica sa atace cuibul

| alonet a răspuns:

Baieti adolescenti nu se indragostesc ci doar au pasiuni profunde, zic asta deoarece un adolescent indragostit nu ar accepta sa faca sex inainte de a isi asuma responsabilitatea relatiei si anume de a sta langa acea fata la bine si la rau asta insemnand si daca ramane insarcinata si daca nu are chef totdeauna sa il satisfaca asa ca, dragostea din punct de vedere fiz cel mai bine se exprima cand esti casatorit, momentan nu sunt asa ca am sa iti impartasesc si eu de la alte fete alti baieti, pai ca si baiat faci febra musculara, in timpul actului sexual te mai gandesti sa-i pui revista pe spate sa citesti ultimele noutati din sport sau automobilistica, se mai uita la tine cum te vaieti si rade in sinea lui sau se uita la tine cum te jenezi de zgomotele care ies din vagin (ca si cum ai trage vanturi) daca te umezesti prea tare se gandeste unde a lasat galeata cu mop ultima data, daca nu te umezesti se gandeste unde a lasat stopitoarea si toate cele... asa ca mai ai chef de sex? p. s. nu uita ca dupa ce se gata el, se ridica si pleaca...

| yoanna11 a răspuns:

Placere laughing

| Awkesna a răspuns:

E ca ca un fel de scantee nu stiu cum sa iti spun, dar te excita...

| Rares20funde a răspuns:

O emotie puternica.Nu se poate explica.Incearca si ai sa vezi.

| TabooR a răspuns:

Ceva aparte simti ca iubesti mai mult ca niciodata...

| Dya_2611 a răspuns:

Un gol in stomac si te ia cu tremurat.

| babydoll_5650 a răspuns:

Daca o faci corect, simti ceva de parca ai bea un energizant puternik!

| sayross a răspuns:

Iti pot arata PRACTIC

| hailatata a răspuns:

Cu cine, cu ce si la ce etaj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durere...si multa Excitare. a si putin gadilat