| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Ce simti cand faci "dragoste"?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce simti cand mananci ciocolata preferata?
Ce simti cand te intinzi relaxata in pat,dupa o zi obositoare?
Ce simti cand prietena cea mai buna iti face un cadou fenomenal?
Ce simti cand mergi la party-ul mult visat?
Ce simti cand ti se fac complimente reale,pentru frumusetea si eleganta ta?
Ce simti cand iei cea mai mare nota la test,mai mare decat a tocilarului clasei?
Descrie ce simti,vezi,numai bucurie, satisfactie si entuziasm.
Ei, sa faci dragoste e toate astea, dar simtite cu corpul tau, nu numai cu sufletul si mintea!

| DNSK a răspuns:

Depinde cu cine! daca-i un aiurea nu simti nimic ii de aiurea, sex si atata! daca o faci cu iubi iubi nu-ti poti u explica tie ce poti simti! ii o senzatie tare de tot! sa mai cresti un pic si o sa vezi u cum ii

| Mihay95 a răspuns:

Nu stiu hai sa faci cu mine si sa vedem laughing

| SpawNury a răspuns:

Stii, ca sa simti "dragostea" ai nevoie de un iubit care te va iubi, nu unu care va sta pentru SEX cu tine. big grin Si simti balonare, greata la sex. Daca va iubiti cu adevarat si o sa faceti dragoste, asa cum ar trebui sa faceti, o sa te simti bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greaţă şi balonare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De simtit simti ceva ca nu stai ca politistul in intersectie,daca e pentru prima data e cam nasol daca partenerul nu e delicat sau nu va informati, in rest e numai de bine, poate sa mai fie ceva, am uitat asta, frigiditatea e cam naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Încearcă și o să vezi...(mai bine să simți)

| Zeref a răspuns:

Daca e pe vocala A urmata de multi de HHH atunci simt ca o sa fie bine partida noastra de "dragoste" si mia simt atingeri prin locuri unde nu au nici o treaba cu dragoste, sex sau alte treburi, asa ca ma abtin.Off fimeile astea.

| Nymeria a răspuns:

Imi vine sa rad cand o aud cum jeme

Răspuns utilizator avertizat
| RichAmberRae a răspuns:

Ai intrebat ce simti cand faci "dragoste" deci nu o sa ma refer la sex cu o persoana pentru care nu ai sentimente. Inafara de placerea fizica cand faci dragoste te simti foarte bine. Gandeste.te ca este ca si cum ai fi cu o persoana care e acolo numai sa te satisfaca pe tine. Si invers. E greu de descris in cuvinte. Placere fizica si spirituala sa zicem. O sa afli la momentul potrivit toti aflam o data in viatabig grin.

| Synkron93 a răspuns:

Baga ID meu de mess kentkent592@yahoo.com si o sa iti explic din propria exp! chiar dka is baiat a`m intrebat`o dupa aceea!