| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de matrimoniale romanesti stiti?
Ma intereseaza un site cu oameni normali fara curve care vand sex.
caut un site care sa nu imi ceara bani ca sa ma inscriu sau ca sa vorbesc cu persoanele de pe acel site!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Rar oamenii seriosi pe internet, eu as spune sentimente.ro ca e promovat bine, dar trebuie sa platesti nu-i o avere, referitor la curve nu ar exista daca barbati nu ar cauta asa ceva

| SkyPilot a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu toate siteurile iti vor cere bani, sau te vor inunda cu adware sau reclame. Iar cele la care poti sa te inscrii fara sa platesti iti vor oferi o functionalitate dramatic redusa si iti vor vinde adresa de email de te umplu de spam.

| Alex_Zezet_1989 a răspuns:

Incearca http://ro.sugardaters.com este nou pe piata din Romania si are la baza un concept danez.