| Jurcut_Madalin_2000 a întrebat:

Ce stiti sa imi spuneti despre sperma gelatinoasa dc apare si cand se termina

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Apare primăvara si dispare toamna tîrziu. spre iarnărolling on the floor

| Mussette a răspuns:

Ii pui gelatina. happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperma gelationoasa? Nu cunosc. Am avut de-a face doar cu sperma negelationoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| 1cristian1990 a răspuns:

Nu prea inteleg la ce te referi! E un tip de sperma care e posibil ca in timpul actului sexual sa se scurga cate putin, e mult mai lichida si mult mai putin bogata in spermatozoizi decat sperma in sine care e mai vascoasa si este eliminata prin ejaculare! Consistenta spermei e diferita de la persoana la persoana si in vascozitate si in numar de spermatozoizi si cat de sanatosi sunt acestia. Sperma este secretata de glandele barbatesti, testiculele in jurul varstei de 11 - 14 ani si este produsa tot restul vietii! Funda?