| d3javw a întrebat:

Ce subiecte prefera fetele sa discute la o intalnire?

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Atâta timp cât e o companie plăcută şi te face să te simţi în largul tău, poţi vorbi despre orice.Chiar şi despre ce te-a rănit mai mult în viaţa asta de 2 lei.Totul depinde de el, de atitudinea pe care o are. Dacă nu e degajat, nu o să fie prea ok.

| VadTot a răspuns:

Fetele intre ele ori el si o ea?

Dar oricum ar fi.Cam despre orice!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Despre cat le bine le sta parul si cat de frumase sint si cate likeuri si inimioare au pe insta si facebuc

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de gradul de educatie si cultura generala a participantilor la intalnirea respectivasi numarul blondelor din gruplaughing

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde si cat de inteligenta e fata...in mod general despre lucruri simple pe care le face sau daca e vorba de o fata vorbareata atunci o lasi pe ea sa vorbeasca si tu doar o intrebi diferite subiecte de ex: despre partinti, ce vrea sa faca pe viitor si diverste chestii happy

| LoveSleep a răspuns:

Dacă există acea "chimie" între voi o să vină de la sine. Dacă nu, ori o s-o stresezi cu întrebările, ori o să vă uitați unul la altul.

| wasilika24 a răspuns:

Gaseste un subiek comun cu ea si nici nu o sa observii cum va trece timpul

| djlukass a răspuns:

Fetele de obicei prefera sa discute despre fotbal, iesiri in oras cu baietii la bere, politica dupa ce au consumat alcool. Cam asta le atrage pe ele.

| Sorvas a răspuns:

Horoscop, sex, despre ele, despre calitatile lor, spune-le ce bine arata, despre realizarile lor (lauda-le realizarile)... in acelasi timp umple-i si paharul si ascult-o din nou. Cu putin noroc seara se incheie la tine sau la ea acasa. Bafta!