| alyishougeiusfyga a întrebat:

Despre ce prefera sa discute fetele?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

1. adolescentele vorbesc despre baieti si moda,
2. cele majore despre sex, moda si bani.
3. cele maritate copii, retete mancaruri, sex, moda
4 cele de varsta a treia despre nepoti, copii, boala si compararea peturilor.

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde de varsta si de felul ei, pai eu una cu prietenele mele vb despre scoala, familie, prieteni, muzica, baieti, despre relatiile anterioare uneori, dezbatem subiectul:fostii prieteni, dar de ceva timp nu mai vb de ei, vb despre lucruri normale, despre artisti, despre filme, despre haine, carti, etc.

| Silvia a răspuns:

Eu vorbesc despre orice...cu fetele vorbesc anumite lucruri, si cu fete altceva.
Cu baieti vorbesc despre fete, despre cum agatsa ei, despre fotbal, ma contrazic cu ei cand zic ca e unul bun, ei imi zic ca arata naspa, ca se imbraca nasol...la fete le zic eu care imi place si care nu...despre cum sunt fetele uneorithinking depinde de caz...cam despre orice.
Cu fetele vorbesc despre baieti, muzica, haine, filme, de cine ne-am mai indragostit, ce note am mai luat, pantofi, accesorii, freze, despre multe lucruri.happy

| marsy a răspuns:

Baieti. apoi scoala. okupatii. muzicaa!

| dulshe a răspuns:

Adolescentele?hee hee
Pai vorbesc despre baieti...despre alte fetelaughing, shooping, uff cam multe de spuslaughing

| Kitty a răspuns:

Despre cum ne-am petrecut ziua, despre scoala, examene etc., despre baieti, muzica, literatura( doar unele fete), despre haine, despre cum ne prindem parul in ziua respectiva, cum ne imbracam, shopping, familie .si...
Diddy

| MM a răspuns:

Despre orice! Despre tot, nu le scapa nimic.

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Depinde varsta... cele mici vorbesc despre papusi si alte chestii laughing

dar dupa o varsta despre baieti, despre ce fac cu iubitii lor, despre baiatul pe care il place... despre ce fac la scoala si alte subiecte de-ale fetelorhee hee. mai vorbim si despre ce nu ne place la voi baietii... dar si despre muzica, haine, petreceri etc... diverse subiecte care nu au numar happy...

| luisanamy a răspuns:

Pai in general fetele discuta despre moda, baieti, sex..........si etc sunt multe.

| crisS a răspuns:

De obicei despre fosti prieteni sau relatile din trecut happy

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Pai de obicei la fete le place sa discute despre dragoste.baieti,cum a petrcut prima noapte chesti asemanatoare

| ~LoOoLa~KyD~ a răspuns:

Fetele de obicei barfesc. Eu stiu cum este pentru ca sunt fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filozofie si sex big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre dragoste, sex, beieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e grea intrebarea...despre ce pot discuta fetele?
Fetele intre ele...sau...fetele cu baietii? Fetele intre ele discuta despre orice, despre baieti(cel mai important), despre relatiile lor, despre haine, moda, si despre ce job e mai potrivit(chiar si asta.credeti-ma) despre vedete(cantareti, actori, fotomodele etc.) despre manichiuralaughing, despre ce au mai vazut pe net, despre cum se poate scapa de cosurilaughing...intr-un cuvant.despre orice(care are o oarecare legatura cu momentul resprectiv.cred.adica eu asa fac).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desprea multe lucruri, dar nu le place sa li se dirijeze viata! SI greu vor sa vb despre sex. Scoti greu chesti din astea de la ele.