| xXx_6966 a întrebat:

Ce teme ar trebui sa abordez la prima intilnire? Cine imi da cat mai multe ii dau Funda.

1 răspuns:
| OmletteDuFromage a răspuns:

Cel mai bine cu hobby-uri...sa nu sari direct la filmele porno preferate ca daca e baiat o sa te creada o curva (find baiat stiu ca nu prea le plac curvele) iar daca e o fata ti-ai distrus instantaneu sansele cu ea. incearca subiecte.normale. muzica preferata, filme preferate.incearca sa stabilesti o a doua intalnire si nu vei da greswinking. bafta!