| anonim_4396 a întrebat:

..deci azi iesim cu iubita mea si inca un cuplu pentru prima data la o intilnire!
Cum ar trebui sa ma comport, pe ce teme sa discutam, primul sarut?( o cunosc de 8ani, o iubesc de mai mult de 3 ani, dar abia cu doua saptamini in urma i-am spus asta...ea la afel a marturisit ca ma iubeste, am 15 ani!
Mersi!
Funda!

6 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti si sa vorbiti lucruri normale pentru voi.
P.S Sa nu uitati de scoala!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Discutati despre incalzirea globala, despre situatia financiara a ciprului, despre pregatirile de razboi ale coreei, despre malariile africane, despre cum a pierdut americanii razboiul cu japonezii la pearl harbor...

| vladvl2 a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Teme prostesti...

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru vladvl2):

Exact! dupa cum e si intrebarea ta.

| Havok83 a răspuns:

Pai in general ar trebui sa dezbateti probleme sentimentale adica sa va impartasiti cum v-ati cunoscut sentimentele unuia fata de celalalt etc.

| Mada96Madutza a răspuns:

Buna asta laughing