| Dorina_8890 a întrebat:

Am obtinut de la fostul prieten o intilnire sa ne vedem sa diskutam fata in fata cum ar trebui sa vb cu el cum sa-l abordez vreau sa fiu dsin nou impreuna cu el dar ell este inca suparat dupa tot ce i-am facut...;(

Răspuns Câştigător
| idontknow a răspuns:

Si ce sfat vrei sa-ti dau? sau cum sa te ajut? depinde ce i-ai facut atat de grav.in general baietii sunt foarte orgoliosi si nu cedeaza. daca vrei sa fi din nou cu el explica-i ca iti pare foarte rau, regreti ce i-ai facut si ca vrei a doua sansa! asta in cazul in care mai tine la tine! bafta

1 răspuns:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Zii ca iti pare rau si spune-i ce simtiwinking