| OliCT a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa atrag un baiat de care-mi place? Vreau mult sa fie al meu.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca doar sa iesi putin in evidenta (Dar sa continui sa fii tu insati!), sa-l bagi mai mult in seama, sa incerci sa pastrezi o comunicare constanta cu el.

| RAY a răspuns:

Sa devii mai frumoasa, conteaza fizicul cam atat

| neutrino a răspuns:

Misiune imposibila. El stie ca tu existi?

| ubox7007 a răspuns:

"Vreau mult sa fie al meu." Daca tie nu iti place sa fi un obiect, nu ii fa pe alti obiecte si du-te la el si trateaza-l ca pe o persoana care ar putea alege sa fie cu tine, insasi respectul si faptul ca il privesti deschis il va face sa te remarce mai mult, ca sa zic asa.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Nu poti atrage pe cineva daca acel cineva nu simte la fel.Stii vorba aia: "Dragoste cu sila nu se face". Plus ca aici vorbim de un om, o persoana nu de o jucarie.Deci daca si lui ii place de tine, te va baga el in seama. Daca nu, te va ignora in continuare si tu trebuie sa renunti pentru ca el nu te place.PS:In caz ca raspunsul meu va fi ales cel castigator, NU vreau nicio invitatie la acel film care vreti sa-l promovati.Am raspuns doar pentru ca am vrut nu pentru a primi acele bilete la film.

| OliCT explică:

Hei!

Trebuie sa va marturisesc ceva: de fapt, eu nu exist, sunt doar un personaj fictiv din filmul "Lumea e a mea" ai fac parte dintr-o gasca de zile mari: Larisa, Florin, Oli, Aura si Ana.
Chiar daca eu nu exist, probleme mele exista.

Asa ca facem un concurs aici pentru voi, gagici si printi, sa ne ajutati sa le rezolvam si sa castigati o invitatie dubla la filmul nostru.

Premiera filmului se intampla pe 23 octombrie si vrem sa fiti alaturi de noi, asa ca o sa premiam cele mai marfa raspunsuri la ce intrebam pe aici. Concursul este valabil pentru toti cei care ne-ati ajutat pana acum si pentru voi care ne raspundeti in continuare.
Fiecare din gasca noastra de 5 pune la bataie cate o invitatie dubla care ajunge la cel mai misto raspuns si pe 21 octombrie aflati cine castiga. Dam reply in aceeasi zi la intrebarea respectiva cu norocosul ales prin www.random.org.

Pana ce rupem marile ecrane ne cunoasteti aici https://www.youtube.com/watch?v=yjqd42noZ88 si ne intalnim aici https://www.facebook.com/lumeameafilmul?fref=ts.

Hai la premiera in cinematografele din toata tara, pe 23 octombrie, sa vedem cel mai smecher film. Pana atunci…
#caremirezolviproblemele
#vreiinvite

Regulament complet, aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=5224

| OliCT explică:

Buna,

Cei 5 castigatori ai concurului http://www.tpu.ro/blog/2015/10/15/regulament-concurs-lumea-e-a-mea/ sunt Dumitrescu_marius_1995, Corbulalbrosu, Margaux, Alexandra_Madalina_1990 si AliGab

Va multumim tuturor pentru participare si va invitam pe toti sa veniti in cinematografe, incepand cu 23 octombrie, la premiera filmului LUMEA E A MEA.

Castigatorii sunt rugati sa imi trimita un mesaj privat cu datele de contact pentru a putea intra in posesia invitatiilor duble la film.

O zi frumoasa!

| Miruna65 a răspuns:

Simplu:intreba-l cat la suta te place ca prietena(nu iubita). Daca este peste 50% e de bine dacu e invers incearca sa il faci sa vada ca ai fii o iubite buna.